NOVINKY

Vítejte na webových stránkách Klempířství Kohút!

Od svého vzniku jsme spojeni se zpracováním profilovaných kovů a jejich montáži. V prvopočátcích jsme se zaměřovali na menší budovy a rodinné domy. V současné době soustřeďujeme naši výrobu především na průmyslovou a komerční výstavbu.

Nabízíme:

  • klempířské profily, hraněné profily
  • ohýbání plechů, vysekávání plechů, děrování plechů
  • CNC zpracování plechů
  • pásové světlíky, střešní světlíky, bodové světlíky
  • stříhání tabulí, dělení svitků
  • fotovoltaické elektrárny

Zabýváme se zpracováním svitkových a tabulkových plechů na klempířské profily a hraněné profily. V oblasti výroby hraněných a vysekávaných profilů pro stavebnictví dochází k požadavkům na stále náročnější tvary a profily. Nákupem nových strojů a vylepšením stávajících technologií jsme zkvalitnili výrobky pro naše stálé zákazníky.

Provádíme ohýbání plechů na hydraulické ohýbačce s využitím nejmodernějších nástrojů a metod. Specializujeme se na vysekávání plechů i jejich ohraňování. S vysekáváním plechů máme dlouholeté zkušenosti, zákazníkům můžeme nabídnout profesionální služby na vysoké úrovni. V neposlední řadě provádíme zakázkové děrování plechů. Jako nejmodernější technologii přesného laserového řezání plechů používáme CNC zpracování plechů. Touto technologií jsme schopni zpracovat všechny kovové materiály. Naše linky dále umožňují dělení svitků do tabulí, dělení plechu na pásy i stříhání tabulí. Dělení provádíme za tepla i za studena a díky moderní technologii dosahujeme špičkové rovinnosti plechů.

Vyrábíme prosvětlovací prvky do plochých střech, tzv. světlíky, které jsou typickou součástí budov u všech výrobních komplexů. Nabízíme pásové světlíky, střesní světlíky a bodové světlíky. Od roku 2010 se věnujeme výrobě a montáži fotovoltaických elektráren. Realizaci zajišťujeme v rámci celé Evropské unie. 

Evropa

Domů

Co nabízíme?

OHÝBÁNÍ PLECHU AŽ DO DÉLKY 8 m 
sendvičové panely, výplně otvorů - okna, okenní pásy, lemování kolem světlíků, dveří a vrat ad.

KLEMPÍŘSKÉ A POKRÝVAČSKÉ PRÁCE 
střešní a okapové systémy, demontáž staré a montáž nové krytiny, laťování, foliování, izolace plochých střech, ad.

KLEMPÍŘSTVÍ KOHÚT s.r.o.
Cvrčovice 191
691 23 Pohořelice

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.